Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mit csináltok...

Anyukák! Ti mit csináltok vagy mit használtok a cumis üvegre ha a tea vagy más üdítő meg fogja?

Figyelt kérdés
Nem tudom de engem nagyon idegesít ha más színű a babám cumis üvege.Dörzsölöm mindennel de hiába.Külön melegítem az italát egy pohárba és utána öntöm bele.(Új cumis üvegről beszélek) beleöntöttem egy csipkebogyós almalét és megfogta a cumis üveg falát.
2009. jún. 1. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyhe mosogatószeres vízzel,és üvegmosóval jól kidörzsölöm,jól átöblögetem,majd hideg vizet áztatok utána benne,azt is kiöntöm,jól átöblítem,tutira ne maradjon mosószer és kész.
2009. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én citromlében szoktam áztatni, és utána mosom át nagyon alaposan üvegmosóval+forró vízben. ez nekem kiszedte a gyümileves/teás színt.
2009. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!