Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más ízű a tej menstruáció alatt?

Más ízű a tej menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és azt hiszem meg fog jönni a menszeszem.2 napja többet bukik szopi után,sőt néha úgy fejezi be,hogy elfordítja a fejét és közben végigszalad rajta a hideg.Mintha nem esne jól neki.Lehetséges?Igaz,hogy a szilárd ételt sem fogadja el,de azt a fogzás miatt gondoltam.
2009. jún. 1. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más ízű lesz a tejcsi, az én babám is így reagál rá. Van, amikor el sem akarja fogadni a tejet olyankor.
2009. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem nem zavartatta magat. Nem vettem eszre rajta semmit, ugyanugy evett egesz nap:-)

Szerintem babafuggo. Az is lehet, h az anyukan erzik meg inkabb a "valtozast".

2009. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az én babám sem vette észre a különbséget, ugyanolyan jóízűen szopizott.
2009. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam mi a baj és a védőnő első kérdése az volt, hogy menstruálok-e.

Az én picurkám észrevette és azóta kell is pótolnom, mert nem hajlandó 20-30ml-nél többet enni és azt is sírdogálva.

2009. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az én babám még csak két hós volt mikor megjött, de ugyanúgy szopizott. A kis bélbödön :-)
2009. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!