Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülőre vihetek külön forralt...

Repülőre vihetek külön forralt vizet a tápszerhez?

Figyelt kérdés
Gondoltam viszek szobahőmérsékletű forralt vizet egy nagyon üvegben mert ugye ha kell egyszerűbb megkérni a stewardesst hogy melegítse meg egy picit a vizet mintha megkérném hogy forralja fel és hűtse le. Felvihetem kézipoggyászban?
2009. máj. 31. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha több részbe csomagolod, hiszen 1 dl lehet a maximum, szóval mondjuk 2 csomagban
2009. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem babavizet viszel (Jana kicsi 2 dl), azt nem kell forralni csak melegíteni. Vagy azt sem engedik fel?
2009. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elkészített tápszert vittem-AVENT-es hűtőtáskában,2 kis jégakkuval-és minden további nélkül felengedték,és amikor kértem meg is melegítették.Mennyi idős a babád?Mert ha már 6 hós,lehet kapni 250 ml kész tápszert(papír dobozban van,2x250ml-es kiszerelésben,Nestlé termék gyümölcsös,kekszes,és kakaós ízben gyártják).Én visszafelé már ilyet vittem fel a gépre(itthon nem is néztem,h létezik ilyen)sokkal egyszerűbb volt.
2009. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3.vok.Én Bécsből repültem,és a babának korlátozás nélkül vihettem fel folyadékot(persze nem kereskedelmi,hanem utazó mennyiségben)Ez 3x260 ml-nyi volt(2 üvegnyi tápszer,1 üvegnyi tea).
2009. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hosszú útra mentek,én Londonba repültem a gyerekkel megcsináltam itthon,termosz tasiba bele a gépen ha kihűlt akkor csak szóltam és megmelegítették! Amúgy ha babával repülsz nagyon segítőkészek és tápszert meg más gyereknek való cumót fel lehet vinni a kézipoggyászba!
2009. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Unokahúgomnak bele kellett innia a cumisüvegbe (előkészítette a teát, hogy a babát felszálláskor tudja itatni) és a bontatlan babavízbe is, így felengedték a gépre mindkettőt.
2009. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 hónapos a fiam, Dublinba megyünk kb 2,5 óra az út
2009. máj. 31. 21:50
 8/8 bobocka ***** válasza:
Gond nelkul felviheted,felvittem en is a tapszert meg a teat, de meg kellett kostolnom:)
2009. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!