Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam éberalvó. Ha elalszik...

A fiam éberalvó. Ha elalszik síricsendnek kell lenni különben felkel, még a legkisebb zajrais. De ez igy nem jó mert se a szekrényt nem nyithatom ki se azt ajtót nem értem mért van ez. Mit tehetnék? Semmit, ő mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Hozzá kellett volna szoktatni. :/ Az én kisfiam 3 hónapos és születése óta hozzá van szokva, hogy a tv halkan megy, a felnőttek beszélgetnek. Nincs vele gondja. Fokozatosan próbáld hangokhoz szoktatni.
2012. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7 hós és épp ez az hogy ő kiskorától ehhez van szoktatva szól a tévé beszélünk, de ő valamiért ilyen.
2012. febr. 2. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom..Lehet ilyen marad, de lehet meg fog változni. Én pl. éberalvó vagyok, mindenre felkelek, a hugom mellett meg akár bombát is robbanthatnál. :)
2012. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez az. én is ilyen vagyok, lehet hogy örokolte!
2012. febr. 2. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én ikerfiaim is éberen alvók és hiába próbáltam ellene tenni ők ilyenek és kész,sőt még rosszalvók is:((de nem gond imádom őket ezzel együtt de azok akik megszólják őket ezért mert már volt rá példa hogy ha egy gyerek álmos akkor az a zaj ellenére is alszik hát mondom ők meg nem ilyenek mert nincs két egyforma gyerek!!!na az ilyenektől kaparom meg a falat!!:))
2012. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy ez egy ilyen korszak. Biztos van kivétel.

Fiam kb. 5 hónapos koráig semmire nem ébredt fel! Most 10 hónapos és elég zajérzékeny alvás közben.

Állítólag ez javulni fog náluk.

2012. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nállunk is volt ilyen időszak amikor minden kis nyekkenésre felébredt ráadásul ő vissza se tudott aludni!De aztán pár hónap alatt kinőtte ezt pedig én akkor nem szokattam a "direkt"zajhoz!

ha meg nem növi ki akkor ő ilyen,ezt kell elfogadni!Én is szinte minden neszre fent vagyok a férjem meg úgy alszik,hogy akár a feje fölül is ellophatnák a házat!

2012. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, lehet hogy tényleg kinövi, de az is lehet hogy ő ilyen.
2012. febr. 3. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!