Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nincs elég tejem.6 hónapos...

Már nincs elég tejem.6 hónapos a fiam,1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást. Többször próbálkoztam adni neki tápszert, de nem hajlandó meginni. Semmit sem iszik, tea, víz, semmi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szilárd ételeket eszik,de inni csak ami a ciciben van. szerintem ez nem elég. 1 hete csak sír szinte egész nap. éjjel sem alszik! óránként kel! segítsetek!

este kap pépet utána cici,de nem elég a tej. mást nem hajlandó elfogadni!


2009. máj. 31. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eszik kanállal, akkor próbáld meg kanállal adni a folyadékot, vagy próbáld meg a csőrös poharat vagy a rendes poharat. Hátha így érdekelni fogja.
2009. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajna a csőrös pohár sem jön be neki. egyszerűen nem szívja.... kivagyok teljesen:(
2009. máj. 31. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tápszert ízesíteni valamivel, olyan gyümivel amit szeret pl: banán, vagy nálunk a vaniliás cukor nagyon bejött.
2009. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Amikor nekem lecsökkent a tejcim, pont ilyen idős lehetett a kislányom és mi is ekkor kezdtük a hozzátáplálást. Sajnos a tápszerrel én is nagyon kinlódtam, mert nem akarta meginni. Aztán én azt csináltam, hogy átálltam a reggeli és esti szopira, egyik napról a másikra. Majd a szopik után mindig lefejtem a maradék tejemet. Hát mondhatni nem volt valami sok, de arra elég volt, hogy amikor napközben tápszerrel kínáltam, mindig raktam bele a tápiba ebből a lefejt tejből, 1-2 nap és így is megitta, majd elhagytuk az anyatejes "bolondítást", és szép lassan sikerült a tápszert is elhagyni. Most 11 hónapos és csak reggel és este szopizik, arra meg bőven elég a tejcim. Napközben szépen eszeget már. Bár nekem nagy szerencsém volt azzal, hogy a cici után a cumisüveget elfogadta, sőt csőrös pohárból is szépen iszogatott. Én a vizet próbáltam, igaz először ő sem itta meg, de most már ha szomjas, csak azt iszik. Sok szerencsét!
2009. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt a fagyasztóban tejem. több volt a tej,mint a táp. így sem kellett neki. nagyon kiborít már!
2009. jún. 1. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!