Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányomnak még...

7 hónapos kislányomnak még nincs foga. Lehet ez D vitamin hiánya?

Figyelt kérdés
Nem minden nap nyeli le a D vitamint, általában kiköpi,de van olyan is,hogy elfelejtem beani neki. Ha a mellbimbómra cseppenten szopi előtt,akkor ugyanolyan hatásos? Mert csak úgy tudom általában bejuttatni a szervezetébe.
2009. máj. 31. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ne aggódj a D vitamint szinte mindenki elfelejti néhányszor. Nem mindenkinek jönnek korán a fogacskái. Egyébként sincs még semmiről lemaradva a kislányod, azt szokták mondani, hogy a későn kibújó fogacskák erősebbek.

2009. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj, egyik ismerősöm babájának kilenc hónaposan bújt ki az első foga, aztán rohamosan jött a többi is. A D vitaminra azért figyelj, még szükségük van rá, próbáld teával beadni, vagy hozzákeverni valamihez. Végül: még egyetlen baba sem maradt fog nélkül, ne aggódj. Üdv.
2009. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond a kisfiamnak 9 hónaposan kijött alul 2 utána 10 hósan felül 2. és ennyi.Most 13 hónapos és még semmi folytatás.Türelmetlenül várom már a többit én is!:-)
2009. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs összefüggés. A manóm 7 és fél hós és szintén nincs egy fogacskája sem. Pedig a D vitamint szinte mindig megeszi, én az etetőcumira cseppentem.
2009. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak 8 hónaposan jött ki az első foga, és 9 hónaposan a második :)

Szóval ne aggódj, jönnek majd azok :) Viszont a D vitamint ügyeskedd be neki minden nap, mert szüksége van a szervezetének rá! Ciciről is ugyanolyan hatásos!

2009. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kell a csontjainak is a d vitamin, hogy ne legyen pl görbe a lába, meg hogy benőjön a kutacsa! Szóval szerintem nem nyerő folyamatosan nem beadni!
2009. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igyekszem minden nap beadni neki!
2009. máj. 31. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én fiam 9 és fél hós és még nincs egy foga sem, pedig kap D vitamint.
2009. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!