Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kaptam ebben a hónapban...

Miért kaptam ebben a hónapban kevesebb gyedet szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddig 90 körül kaptam, de most csak nyolcvanat utalatak
2012. jan. 31. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az adójóváírás kivezetése miatt csökkent.
2012. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Hetekig erről szóltak a hírek!!!

2012. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, mert a gyedet utólag kapjuk, tehát januárban a decemberit kaptuk, az még nem lehet kevesebb, mert az adójóváírást január 1-től szüntették meg
2012. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alaszka ***** válasza:
Így van, elvileg a februárban megkapott összeg lesz kevesebb, az adójóváírás megszűnése miatt.
2012. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok. Igen, és is azt hittem, hogy januárban még nem lesz kevesebb. Tudom, hogy erről szóltak a hírek, de én csak februárban gondoltam esedékesnek. Vagy ezek után már az is lehet, hogy akkor is csökkentenek még rajta?
2012. febr. 1. 06:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neked ez már a februári, a hónap utolsó napján.

Annak idején nekünk is így jött, vagyis más banknál levőknél a hónap első napján, nekem mindig megjött előtte 1 nappal. Sajnos az adójóváírás eltörlése miatt kevesebb.

2012. febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!