Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy óránként...

Mitől lehet hogy óránként felsír a kisfiam?

Figyelt kérdés

4 hónapos múlt, anyatejes a kisfiam. Körülbelül egy hete csinálja, hogy éjfél-egy óra körül szopizik, aztán alszik egyben 3-4 órát és utána óránként vagy félóránként felébred, nyöszörög, sírdogál. Ha ilyenkor cumit adok neki megnyugszik és visszaalszik, de nagyon fárasztó ez így! Aztán reggel legkésőbb 7kor ébredünk!

Eddig sem aludta át az éjszakákat, de legalább hagyott egyben 3-4 órákat aludni!


2009. máj. 31. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy jön a foga? Az én kislányom is ennyi idős és ugyan így vagyunk. Amikor rákérdeztem a védőnőnél meg a gyermekorvosnál ők azt mondták, hogy bizony a foga és meg is mutatták, hogy nézzem csak hogy megvan duzzadva a kis ínye. Én kérdeztem, hogy ez nem e túl korai de azt mondta a doki, hogy bizony egyre gyakrabban fordul elő, hogy korábban jön és azzal ijesztegettek, hogy akár egy - másfél hónapid is tarthat a dolog. Én a gyógyszertárban vettem rá neki ecsetelőt és kicsit megnyugodott de nem az igazi.
2009. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, meg is néztem az ínyét, de nem láttam duzzadtnak! A Te kislányodnak hol jön a foga? Melyik részen szokott először kibújnia foguk?
2009. máj. 31. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!