Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogja viselni 15 honapos...

Hogy fogja viselni 15 honapos kisfiamat ha 4 napig nem fog latni?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk es emiatt ritkan lat a csalad minket.(szuletese ota 4 szer lattak de akkor 2-3 heteket is otthon voltunk) Nyaron 1 honapot leszunk otthon es szeretnenk elmenni 4 napra nyaralni, de a baba nelkul. Anyukammal lenne ez ido alatt. Szerintem engem jobban megvisel de mit gondoltok? Valaki hagyta mar ennyi idore a babajat? Meg sosem voltunk kulon egy ejszakat sem. Jo evo, alvo baba, szereti az embereket baratkozo nem felos nem siros...heti 2 nap bolcsis es szeret ott lenni.......de meg is nagyon lelkemre veszem pedig mar nem olyan pici de en nagyon ragaszkodok hozza. tanacsoljatok valamit legysziiii!!!
2009. máj. 30. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé kétesélyes, szerintem senki nem tudja megjósolni, hogy hogy viseli majd. Érthetőnek és indokoltnak tartom, hogy szeretnétek négy napot külön tölteni, és biztos, hogy hosszú távon semmi káros hatása nem lesz, ha más vigyáz rá, de ...Anyukádat akkor nem nagyon ismerheti, legalább akkor menjetek el, amikor már jobban összeszoktak,sokat legyenek együtt addig, hogy megismerjék egymást és csak akkor akkor, ha látod, hogy jól megvannak. És magyarázd el neki nyugodt hangon, hogy most egy pár napig a nagymamával lesz, de majd hazajöttök. Teljesen nem érti, de azért valahol mégis.
2009. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Én nem merném ott hagyni 4 napra. Nekem még csak 13hós a fiam, de ha 2 órán át nem lát már nagyon hiányol.Több barátnőmnek van pár hónappal idősebb babája és azok is nagyon ragaszkodóak. Szerintem gondold meg!
2009. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen jol latod a helyzetet nem nagyon ismerik egymast ugyan beszelunk mindennap kameran a mamaval es nagyon orul neki amikor latja de hat eloben biztos mas lesz. kicsit nyugtat az a tudat hogy boldog boldogtalannal el van ha el kell ugranom valahova nem sir utannam de 4 nap? Az ejszakakat is atalussza de a fogak igen megviselik es akkor van h tobbszor felsir es ha nem engem fog latni? Tele vagyok ketellyel de koszonom neked!Beszelek a kis fejevel majd:)
2009. máj. 30. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én sem hagynám ott. Mért nem viszitek magatokkal?
2009. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen a szivem szerint magammal vinnnem de mindenki megszol (baratok..)hogy mindig mindenrol lemondunk mert gyerekunk van es h itt az ido egy kis kikapcsolodasra. Igazuk is van reszben de nekem o a reszem. A csalad ahogy mar irtam ritkan latja es orulnek ha minden idejuket vele lehetnek 2 het egyik mama 2 het masik. Oket is meg kell ertenem hagynom kell oket is kikapcsolodni rahangolni az unokara mert ha en ott vagyok nem tudnak ervenyesulni:)

Olyan nehez ez sosem gondoltam volna igy lehet valakihez ragaszkodni, csodas!!!

Koszonom a valaszaitokat!

2009. máj. 31. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem semmi gond nem lesz a kicsivel, foleg hogy mar bolcsibe is jar, igy gondolom baratkozos es tudja, hogy nemcsak anya es apa van a vilagon.

A mamaek gondolom szeretettel varjak es fogjak is ot rendezni, szerintem nyugodtan hagyd ott naluk. 4 nap pedig egyaltalan nem a vilag!

Nezd, ha eppenseggel korhazba kellene pl. menned, akkor nem is gondolkodnal hogy mi lesz a kicsivel, hiszen muszaj lenne menned.

Jo nyaralast es ne aggodjal!

Hogy kulfoldon elsz igy van tapasztalatod abban, hogy a kintiek mar nagyon kis korukban masokra is rabizzak a babajukat, nem ugy mint Magyarorszagon.

2009. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsonak is koszonom a valaszat, igazabol azt irtad amit hallani akartam a lelkem melyen:)teljesen igazad van!!!
2009. jún. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!