Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fontos hogy csak anyatej...

Miért fontos hogy csak anyatejet kapjon a baba az első fél évben?

Figyelt kérdés

Azt mondja a védőnőm hogy az első hat hónapban ne adjak neki teát, megmagyarázni nem igazán tudta hogy miért.

Én sem akarok neki rosszat, de ha sír, és néha kapna egy kis teát, lehet hogy megnyugodna tőle, nem?


2009. máj. 30. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb lenne ha a neten több helyen is utánaolvasnál, mert mindenki mást mond!! Volt olyan, akinek a dokija az ellenkezőjét mondta mint a védőnő... Szóval nem tudom. De nem hiszem, hogy ártana..
2009. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nyáron azért lehet szomjas is az a picike. Én adtam mindkettönek, és semmi bajuk nem lett. De amíg nem érzed szükségét, addig tényleg ne adj.
2009. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan adj Neki teát, ha szereti/megissza, akkor nem ártasz. Pont ma beszélgettem anyukámmal a hozzátáplálásról, kislányom 4 hónapos most, és szerinte nyugodtan adhatnék már Neki gyümiket is. Elmesélte, hogy Én 3 hónaposan már főzelékeket ettem, mert akkoriban meg az volt a "divat", hogy már 2-3 hónapos korban erőltették az orvosok, meg a védőnők a hozzátáplálást.
2009. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ahogy te jónak gondolod ,de én tea-víz helyet cicit adnék ha van tejcsim az értékesebb mint a víz...
2009. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!