Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire legyen meleg a víz a...

Mennyire legyen meleg a víz a tápszerhez? Ha szobahőmérsékletű a víz, mert nincs hűtőben, akkor kell külön melegíteni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
igen én megszoktam , langyosra.
2009. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem olyan a hőmérséklete mint kéne (kicsit hidegebb vagy melegebb), akkor mi baja lehet tőle a babának?
2009. máj. 30. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kell bizony melegíteni, mert a szobahömérsékletü víz kb. 20-25°C. A tápszernek pedig 35-39°C között kell lennie. Nekünk van egy hömérönk, beállítható tápszertöl kezdve (tea, fürdöviz) mindenre, s tápszernél ez az optimum. Egyébként, ha nincs höméröd, (nálam sincs mindig, amikor éppen úton vagyok), akkor próbáld ki a csuklódon. Nagyanyáink is így csinálták, s ez még mindig a legjobb módszer!!!!
2009. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!