Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hos babának ha eddig almát...

4hos babának ha eddig almát adtam most adhatok neki krumplit? Nem akar tápit enni

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adhatsz neki, nagyjából én is akkor adtam. Keverheted az almával is.
2009. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezdted a hozzátáplálást, akkor a krumpli jó lehet, de készülj fel rá, hogy sok baba nem szereti. Jöhet esetleg az őszibarack vagy a meggy is, bár ezeket csak konzervben tudod beszerezni most még.

Van itt egy táblázat, hogy nagyjából mit, mikor:


[link]

2009. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 4 és fél hós. Most volt a védőnő, és mondta, hogy én is kezdhetem a krumplit, almával kombinálva, inkább bébiételben 6 hónapos korig a nitrit miatt, ami a krumpliban lehet. Ha te párolod, először a levét ad 2-3 kanállal, majd köv nap mehet a sűrűje 5-6 kanállal, és így tovább. Ja és az én babám sem hajlandó tászert enni, a tejem pedig épp apadóban. Ráadásul HA-t kap a bőrallergiája miatt, aminek semmi íze!
2009. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!!!
2009. jún. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!