Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 2 hónapos babám még...

Baj ha a 2 hónapos babám még nem nagyon "gügyög"? Inkább csak torokhangokat ad, de nem síkit, kiabál. Amikor beszélek hozzá formálja a kis száját, mint aki válaszolni szeretne.

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így normális. Az enyém most 3 és fél hós, és most kezdett sikongatni. Két hónapos korra a torokhang a jellemző.
2009. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem baj.Majd csinál mást is ha lesz kedve. Próbálkozni fog. Mi is most 3és fél hósak vagyunk és pár napja semmi mást nem csinál csak buborékokat fúj...

Alig akar gagyogni,nevetni, inkább csak figyel és rúgkapál. Nem tudom mire vélni a dolgot mert eddig be nem állt a szája és vigyorgott nagyokat.

2009. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ezen is aggódok,én is,hogy nem mosolyog pár napja ő sem.Bár ami azt illeti eddig inkább csak reflex mosolyai vannak,de most még az se.Félek,nehogy baja legyen.

2009. máj. 30. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is kerdezte a vedono amikor ket honapos volt, hogy "beszel e mar a bebi?" ja, mondom idegeneknek kinaiul es oroszul is bemutatkozik..

az enyem is eeee, meg ooo, meg üüüü, volt de nekem ez nem gugyoges, csak kommunikacio, és nem panikolok..most lesz 3 hónapos, mostanaban megy a "gu" meg a "gá", de a mosolya meg a szeme tobbet mond, hogy figyel.

de ha erdekel, keress ra a babajelek c. konyvre, sok helyen le lehet tolteni, olvasgasd, es megnyugodsz, es segiteni fog.

de a kerdesedre konkretan: nem, egyaltalan nem baj, ne aggódj

2009. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. máj. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!