Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neonato márkájú kádunk van....

Neonato márkájú kádunk van. Most vettem észre, hogy 12 hónapig szabad csak használni. Milyen kádat vegyek?

Figyelt kérdés
Anyukáméknál lakunk és ott nagyon picike tusoló van.Eddig begyömöszöltük ezt az emeletes kádat, de ha a földre kéne rakni,nem tudnánk mellé ülni, vigyázni rá a babóra.Voltatok már olyan helyzetben hogy csak tusolótok volt és nem volt nagy kád?
2009. máj. 29. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor már ülni tud, nem is biztos, h' érdekelni fogja a kis kád. Főleg, amikor fel is áll. Az ülés nálunk öt hónaposan, az álldogálás 7 és fél hónaposan következett be. Azóta ha egyedül fürdetem, akkor a nagy kádba rakom, és a tusolóval mosdatom. Nagyon szereti, jobban, mint a sima állóvizes fürdést. Ezt a tusolónál is meg lehet tenni. Szóval szerintem nem biztos, h' érdemes újabb kádat venni, mert egy évesen már lehet, h' rég menni fog, és nem is tudod benne tartani.
2009. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!