Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babáitok hány kg....

9 hónapos babáitok hány kg. és hány cm voltak? Nagy babám van? 77 cm,9330 gr!

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok


9 hós kortól már beindulnak anagymozgások, mászás, ülés, aztán járás, ami rengeteg energiát vesz el, ezért is nem hízott a gyerekem 7 hónap alatt kevesebb mint 1 kilót. ez pont jó.

a védönöd elég fura ha ezt még nem vette észre a praxisában, hogy a gyerekek ettöl a kortól nem híznak igazán sokat már és egy 1 éves gyerek 10 kiló körüli.


amire figyelj hogy most már rengeteg mindent adhatsz neki enni és ez kevés cukor és zsírt tartalmazzon. én nagyon oda figyeltem, persze azért nem tiltok mindent, de nagoyn oda figyeltem nála, most sincs csak úgy édesség.

2012. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Radovics Tibor válasza:
25%
nem nagy. Az én fiam 10 hós 78cm és 11, 4 kg Bár mi is megkaptuk hogy túlsújos,. Biztos azért mert éheztetjük.
2012. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom majdnem akkora volt születésekor, mint a Te babád. Ő 3750 grammal és 59 centivel született.

Jövő hét végén lesz 9 hónapos. Most 9300 gramm és 79 centi.

Szerintem Ő is és a Te babád is az átlagosnál nagyobb kategóriába tatozik. Nem kirívóan nagy, de nagyobb mint az átlag. Az én lányomra mindenki megjegyzi, hogy nagyon nagy baba. Igaz, Ő nagyon pofis, és most felöltözve csak ez látszik belőle, meg ugye a hossza.

2012. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!A védőnő 2 éve végzett kis fiatal nő aki a könyvekből okos,élő gyereket még nem tartott a kezében:)
2012. jan. 30. 11:27
 15/20 anonim válasza:

Hali!

Az enyém 11 kg és 74 cm, 8,5 hós. Mi is pofásak vagyunk és mi is megkaptuk, hogy diéta lesz a vége. Mi még reggel este szopizunk amúgy meg csak zöldség gyümölcs, nem is merek neki mást adni, mégis növünk mint a gomba. 3150 g és 51 cm születtünk,viszont apa anya nálunk is magas. Ha már így össze akadtak a nagybabások, esetleg leírhatnátok még azt is,hogy mikor kezdte ilyen súlyokkal a nagymozgásokat a gyermeketek.

2012. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

01-28 20:27 válaszoló vagyok.

A lányom 8 hónapos koráig csak gurult. Aztán betöltötte a 8. hónapot, pár nap múlva felült, rá két napra fel is állt. 1 hét múlva már a bútorokba kapaszkodva lépegetett. És majdnem 9 hónapos volt, amikor mászni is elkezdett. Aztán 10 hónaposan egyre többször engedte el a kapaszkodót, és állt meg pár másodpercig. 10,5 hónaposan pedig elindult.

2012. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a 13-as versenyző vagyok.

Az én lánykám 3,5 hónaposan fordult hasra, majd 6,5 hónaposan tanult meg a hátára is fordulni. 7,5 hónaposan kezdett kúszni, 8 hónaposan felült, majd 1 hét múlva kezdett mászni. Hétvégén lesz 9 hónapos, most ott tart, hogy ha megtud kapaszkodni akkor térdelésbe felhúzza magát.

Hogy mennyire nem egyformák a gyerekek: a fiam 9 hónaposan egyedül lépegetett, 10 hónaposan szinte már futott. Ő is nagy baba volt, de ahogy elkezdtük a hozzátáplálást és elkezdett mozogni, drasztikusan leállt a hízása. 1/2 évesen 8200 gramm volt, 1 évesen pedig 9000.

2012. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
ez egy átlagos súly a 9 hónapos babáknál. nem kicsi.
2012. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
54%

az én kislányom 10 hónapos és 9800 gr,és 78 centi..

nálunk a doktornő fogalmazott így "hízásra hajlamos" meg azt is mondta,hogy 25%-al túldobta az ilyenkori átlagot..

3850grammal születtett és 52 centiwel..

az igaz,hogy hurkásak a lábai és picit duci,de ezen kár izgulni sztem,mert ha elkezd járni akkor leszaladja..a babát túltáplálni nem lehet,mert annyit eszik amennyi kell neki..szal nem kell ezen filózni..,meg idegeskedni sem..

2012. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Haha akkor en mit szoljak. Babam 9 hosan 10400 gramm es 79 cm. Apu anyu magas.:))
2013. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!