Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónap kevés két baba/gyerek...

21 hónap kevés két baba/gyerek között?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz két ilyen kicsi gyerkőccel...?
2009. máj. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát nehéz!!!!

Nagyon is!

De ha nyugtat mi is szeretnénk még egy bébyi,most 9 hós a kisfiam, szeretnénk naon egy kislányt hogy meglegyen a csapat!!

Csak az a baj hogy jövő áprilisig kéne összehoznunk,mert akkor vele is 3 évig tudnék még itthonmaradni!!

Tahát nekünk is kb ennyi idő lesz a két baba között!!


üdv

2009. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy gondoltam, hogy nem könnyű.

Nekem már van egy nagy fiam (10 éves), meg egy 1 éves kislányom. Most úgy néz ki, hogy bővül a család (bár nem így terveztük.....)

Leginkább a kis korkülönbségtől félek -na, a nagy sem kutya.


Remélem sikerül nektek is, még az "időpont" keretein belül. Ez elég szomorú, hogy e miatt kell "igyekezni" .

2009. máj. 29. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek szemszögéből nem gond, a nővéremmel 21 hónap van köztünk. Az nem is kevés, nam is sok szerintem.
2009. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16 hónap van a 2gyerköc közt, a párom sokat segített-segít,az 1 lányom elég nyugis volt végigaludta az éjszakát nappal is elég nyugis volt ezért mertük be vállalni! Nem bántuk meg néha vannak rosszabb napok de nagyon édesek!
2009. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a nővérem és köztem 22 hó volt a különbség. nem igazán ragaszkodtunk egymáshoz. a lányom és a fiam közt szintén 22 hó van. nem tervezett baba, de nem bántam meg. valóban nehéz, segítség mindig jól jön, mert bizony eleinte a fiamhoz 7-8 alkalommal kellett kelni, napközben 3×fél órát aludt. fárasztó volt. a testvéri féltékenység 3 hónapos korban kezdődött, rá kellett jönni arra, h külön időt kell szentelni arra, amikor CSAK a naggyal vagyok. most 1,5 éves a kicsi, öröm nézni ahogy játszanak, de még most is nehéz. imádják egymást, de mindig találnak vmit, ami miatt a szobafogság pár órára befigyel. ezzel a büntetési módszerrel lehet csak fenyíteni, semmi más nem használ. folyton mondom nekik, h szeretem őket, de azt is mondom, h mit nem szeretnék többé látni. pl .teledobálni a kistesó száját homokkal, fejbevágni a kistesót cipővel...és mivel kezd a kicsi is erősödni, bizóny ő is odasóz jó nagyokat a nagynak. néha hagyom, intézzék el maguk közt. de hidd el, bármíly nehéz, nem bánod meg. :)
2009. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást :) Rám fér!

A lányom elég rossz alvó-mondhatni szinte nem alszik (sosem aludt), napi 9-10 óránál többet soha, de inkább kevesebbet :( Addig ugyan még van egy pár hónap, és csak remélem kinövi.

2009. máj. 29. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most tervezzük a kistesót, a fiam 11 hónapos. Ő viszont elég jó alvó lett, kb 8 hónapos korától, de ha jön a foga vagy hideg front jön elviselhetetlen. De szerintem nagyon jó a kis korkülömbség:)
2009. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!