Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom szobáját...

10 hónapos kislányom szobáját szeretném sajátkezűleg, itthon elkészíthetően, olcsón kidekorálni? Hasznos ötletek?

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak egyszínű tapéta van, kép a falon. Szeretném "babásabbá" tenni.
2009. máj. 29. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi falimatricákkal dekoráltunk. Leszedhető és tetszés szerint máshová rakható így nem teszi tönkre a festést vagy a tapétát. Nálunk Disneys van, de sokfélét lehet kapni elég nagy méretben is, úgyhogy mutatós.

pl ilyen:

[link]

2009. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha "ügyeskezűek" vagytok,festhettek magatok is figurákat a falra,például mese-vagy rajzfilm figurákat.Ha nincs még "babás" függönyöd,azt is beszerezheted olcsón.
2009. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Erről én is hallottam, kivetítővel vetítik a falra képet és körberajzolják majd kifestik.
2009. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

tesz-veszen lehet dekorgumis figurákat venni. olcsó és aranyos. nekünk az van a falon, meg amit én csináltam.

de matricafestékkel is ki lehet dekorálni

2009. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én diavetőtővel csináltam a Vuk mesében sok szép figura van.De olyat is csináltam hogy a Dvd filmet pill álljal megállitottam sütőpapirral gyors körül rajzoltam a kontúrokat a tévéképerőnyőről ceruzával aztán ahova akartam falre a fonákját áthúztam újra ceruzával és ott volt a rajz...igy maceránsnak tűnik de szép lett...
2009. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztszemes öltéssel varrtam apró képeket, vettem papírkeretet, színesre festettem, fe a falra. Falvédőt is én hímeztem, nyuszikákkal. Nálunk nem tapéta van, így a festésre tudtam direkt falra való dekormatricát venni, cicák, pillangók virágok. Semmi pucc, nagyon aranyos!
2009. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát én szinte mindent magam csináltam a gyerekeim szobájában. A falat több színűre festettem, a függönyt én varrtam két színből. Az ajtót, az ablakot és a radiátort is színesre festettem. A falra szabad kézzel rajzoltam egy hatalmas Micimackót és a barátait és temperával színeztem ki. A fiam szobájában pedig több oldalon Scubby-doo van. Szerintem a matricázás nem igazán "saját kezű".
2009. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi is dekor 3D illetve levehető és áthelyezhető falimatricákat tettünk a falra, a plafonra tettünk foszforeszkáló csillagokat, mert félt a sötétben, és ez megnyutatta, azóta is szereti, a függöny is Disney-s, és a kislány nagyon szereti.

Az előző hozzászólónak: tök jó, hogy ennyire ügyes vagy, biztos nagyon jó érzés saját kezűleg csinálni mindent, nálunk a sajátkezűség kimerült a falfestésben, azt mi magunk csináltuk a férjemmel, de mi annak is nagyon örültünk. Nem mindenkinek van ekkora kézügyessége, valaki másban tehetséges, de attól még lehet eredeti a gyerekszoba. Én pl. az életben nem tudnék micimackó figurát felrajzolni, majd kifesteni, nemhogy a falra, de még papírra se nagyon. :) :) :)

2009. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
www.opitec.hu oldalról lehet egységcsomagokat rendelni és elég nagy faliképeket lehet belőle csinálni, én is ezeket csináltam meg dekupázsoltam a falra meg üvegfestés az ablakon, szalvétaképek a falon, fal kétszínű közte bordűr.
2009. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mi ilyeket csináltunk sk., nagyon jók lettek. Nikecell nem drága, a dekorfesték sem. Kézügyesség kell hozzá.

2009. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!