Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha a fiam 5 hós az...

Nem baj ha a fiam 5 hós az egész teáját megissza? Egyszerre lehúzott már 100ml, és még kér ha nem adok sír, a tápszert nem fogadja el mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna!!! Az én fiam is 5 hós! És ugyan ez a helyzet. Tea vagy víz oké, tápszer nuku...

Védőnéni, dokinéni semmit nem tudott mondani rá.

Kapott más tápszert (én azt hittem megunta) de a másikat sem fogadta el.

Várom én is a hozzászólásokat, mert én sem értem, mi van..

2009. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van pár napja...

a tápszer adagja 150 mili szokott lenni, és jó ha alkalmanként megeszik 100 körül

a teát pedig lehuzza egyből, napi 300 mili körül

egyszer eszik egy nap bébi kaját, több mint fél üveggel

szerintem a meleg miatt nem akarnak rendesen enni,

én nem aggódok, gondolom jelezné, ha végképp éhes lenne...

5 hós a fiam

2009. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen az én fiam is a bébikaját befalja délelött kap gyümit megeszik 1 banán és 1 almát összekeverve meg du fél üveg főzeléket de a tápszer nem nagyon kell ja este meg bevág egy tányér tejpépet hm

ki érti ezeket a gyerkőcöket :D

2009. máj. 29. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nalunk szinten ez a helyzet.7hos.Csak reggel este kap tapszert,de 2 hete nem igazan kell neki.Valtottunk a 2-re,hatha az kell mar neki.Raadasul mivel nem evett eleget este rendszeresen felkelt.Azt mondta a dokino,hogy probaljam a tapszerbe belerakni a kedvenc izet.Hozzateszem 210ml ivott eddig,most orulok ha reggel 120-at,este180-at megiszik.Ugyhogy fogtam a jo ejszakat tejpepet,es tettem belole egy keveset tapszerebe.Igy bananos lett,es egy kicsit surubb.Megitta es vegig aludta az ejszakat.A regeli tapszer helyett ma tejpepet adtam,csak hogy meglegyen a tejalapu etkezes.Amugy en sem ertem,hogy a tejpep miert kell,a tapszer pedig nem.A teat azt ezerrel nyomja.A gyumilebol egyszerre 180-at megiszik.Nekem meg kerekedik a szemem,hogy hogy fer bele ennyi.
2009. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 5 hós kislányom is ezt csinálta egy pár napja csak nálunk a víz volt a menő a tápszer helyett, azóta (hál'isten többször alszik fél órát napközben) akkor adok neki tápszert, amikor már majd nem alszik, annyit eszik ilyenkor, amennyi az üvegben van. Egyébként szerintem a "meleg és hideg front "ide-oda" miatt csinálják.
2009. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és a vizet hagyom inni, nálunk az gyorsan pisi lesz :)
2009. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!