Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki DADA pelenkát?...

Használ valaki DADA pelenkát? Milyen? érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt használok már azóta mióta elfogytak az ajándék pelusok,tudod a látogatósoktól kapottak:))és nagyon meg vagyok vele elégedve!!!:))
2012. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi bármikor kaptunk eddig nővéreméktől (születés, karácsony), mindig bevált. Pamperst használunk alapjáraton, de pont valamelyik nap közöltem a tényt a párommal, hogy veszünk következő hónapra 2 csomag 100 - 100 darabos dada pelust nappalra. Éjszakára pedig kapja ugyan úgy a pamperst (mert arról tudom, hogy 100%-ban jó!), amiből van itthon még kb. 600 darab. Szintén kaptuk ajándékba.


Mi egyébként minden alkalomra pl. születésnapunk, névnapunk, karácsony, etc. csak babaápolási, babafelszerelési cumót kérünk, mivel ami nekünk kell azt úgyis megvesszük.

Most karácsonykor kaptunk pl. közel 800 db pelenkát (pampers + dada) + kiegészítőket (játék, törlőkendők, etc).


Azt hiszem a szülőcsomagba vettem csak pelenkát, máskor nem.

2012. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de milyen az a DADA pelus hol és mennyiért lehet kapni? Érdekelne.
2012. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen,nagyon jó pelenka csak ajánlani tudom!!!
2012. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
de hol lehet ilyet kapni? Milyen boltokban?
2012. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját forrásomat tudom neked leírni...Halmaj,Miskolchoz közeli településről hozzák nekem!
2012. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi már éjszakára is ezt használjuk. A pampers-ből mindig kifolyt a pisi, ebből nem. Szerintem nagyon jó minőség, és az ára is jó. Igen, mi is Halmajról szerezzük be.
2012. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Az a baj, hogy én veszprémi vagyok így a házhoz szállítással már drágábbra jön ki :(, pedig jónak tűnik és ahogy látom sokan meg vannak elégedve vele.
2012. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézz körbe, hátha van Veszprémben bababoltban lerakatuk!

Nálunk is van szolnoki boltban!

2012. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!