Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 2 hónapos...

Mit csináltok 2 hónapos babátokkal egész nap?

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsot mert megbolondulok.
2009. máj. 29. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézzük a lámpát a hálószobában, pelenkázom, kenegetem, beszélek hozzá, elmondom miket teregetek ki, miket pakolok be a mosogatógépbe, mi mire való, naponta csinálok róla 30 képet unalomból amiből aztán 3 sikerül rendesen, törölgetem a nyálát, nézem ahogy szenved hason, mindent elmondok neki, mit eszem, épp mit csinálok, hova megyünk jövő héten, és hogy miért. Néha már annyit beszélek, hogy mire hazaér a férjem, elfáradok, és nem érti, hogy vele már miért nincs kedvem beszélni:D
2009. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia



Nos egész nap vele vagyok szó szerint.Hurcolom magammal,megtanultam fél kézzel dolgozni.Nem marad meg egyedűl.Nem is alszik,csak éjszaka.Wc-re is csak ugy tudok menni,hogy apa vigyázz rá.Kitartás előbb-utobb el lesznek egyedűl is.


9hetes baba anyuja

2009. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktam vele "játszani". Csiklandozom, beszélek hozzá, olyankor nagyokat mosolyog, szereti a tv-t, elektromos hintába teszem, azzal is jól elvan.Ha jó az idő, délutánonként sétálni megyünk.
2009. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. az enyém nem igényli egész nap, hogy vele legyek, olyan fele-fele az arány. jól elvan a játszószőnyegével meg a kiságyával egyedül is. és minden este levisszük sétálni apával, fél8-8 körül, legalább fél órára.
2009. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém nincs el egyedül, sőt van mikor még a kezemben is nyöszörög. Semmi segítségem nincs, főzni már olyan rég főztem hogy az idejét sem tudom. A férjemnek két munkahelye van szóval ő sem tud mindig segíteni, de ha itthon van akkor elvan a gyerekkel és tudom csinálni a dolgom.
2009. máj. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!