Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám nagyon nyűgös...

3 hós babám nagyon nyűgös napok óta, a foga jöhet már?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat nyűgösködik, aludni nem nagyon akar napközben, felsír. Éjszaka a szokásos 1 helyett többször is felkel, nyöszörög. Van hogy megetetem, de van, hogy elég a cumi a szájába. Pár napja este hőemelkedése van, 1-2 óra múlva már nincs. Nagyon nyáladzik, rágja az öklét. De az ínyén egyelőre semmit sem látok. Használhatok valami krémet, vagy bármit? Vagy ez még nem a foga, csak egy kis nyügi? Mert korábban nem csinált ilyeneket. Chamomilla ch 15-t adunk neki, mert hasfájásra is azt kaptuk(megissza és 1 óra múlva kakál is :-) )
2009. máj. 29. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez a helyzet. A valamikori éjjeli átalvások mára 3-szori szopira változtak. :-(( nem tudom mi az oka. Szegényem is sokat sídolgál, az alvása sem az igazi, közben sokat nyög, és hallom, hogy szinte ébren alszik. Én is gondoltam a fogára, de szerintem még nem az. Kíváncsi vagyok a válaszokra.

2009. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fogcsírák már mocorognak! És lehet, hogy az időjárás is rátesz egy lapáttal. A babák nagyon front-érzékenyek...
2009. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még lehet a növekedési ugrás! 3 hónaposan szokott jelentkezni. Ilyenkor szoptatni kell többet és akkor "hozzá növekszik" a tej mennyisége!
2009. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elméletileg kezdődhet a fogzás,én is ekkortájt vettem észre a rágást,nyálzást-de még most 7hónaposan sincs foga :(

szerintem a homeós dolgokat adhatod neki.én mondjuk 1hete lefekvéskor dentinoxal kenem az ínyét,így nyugodtabban alszik el.mondjuk neki már nagyon duzzadt az ínye

2009. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én 3 hós babámnak is jön a foga.Mi tegnap voltunk dokinál, meg védőnőnél.Azt mondták, hogy az első fog 3-6 hó között búj ki.Ezt babája válogatja,ritka,de van úgy hogy 3 hós babának kinő.Enyém egyfolytában az öklét rágja, meg ha odatartom neki a rágókát akkor azt(még kicsit ügyetlenül fog:) )Ma pl az egész délelőttöt átsírta...most ez az időszak jön:( Kitartás!
2009. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13:20 vagyok

és igaz,a front is lehet,az én babám is megérzi ezt a szeles időt.

növekedési ugrás nálunk csak azzal járt,hogy többször szopizott éjjel.

2009. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a frontra gyanakszom, arra nagyon érzékenyek a babák. De lehet éppen a foga is, van akinek már 4 hónaposan kibújik az első. Mi 7 hónaposak vagyunk még fogatlanul.
2009. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért gondoltam, hogy a foga jön, mert a tesóm kisfiának, már 2 hónaposan kijött az első foga. 2 hós oltáson, mondta neki a dr-nő, hogy kint van, ő észre sem vette. Bár mondjuk, amúgy is angyon sírós volt a kiscsávó.

2009. máj. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!