Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell útlevél Horváth országba...

Kell útlevél Horváth országba 6 hónapos kisbabának?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol tudom sos megcsináltatni neki, bp.-iek vagyunk, jövöhét péntek indulunk
2009. máj. 29. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem útlevél még egy felnőttnek sem kell oda. Unió van én úgy tudom.
2009. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
felnöttnek elég a személyi, a babáknak az nincs
2009. máj. 29. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, az offért, de ahova nem kell útlevél oda a babának nem kell személyi? Mivel a felnőtt is csak úgy igazolja magát...
2009. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a babának kell, mivel nincs fényképes igazolványa, nem úgy mint nekünk. És ő csak az útlevéllel tudja igazoni magát.
2009. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

és el tudom intézni egy hét alatt?

mennyibe kerül?

mint a mienk?

2009. máj. 29. 13:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A babának útlevél kell, minden 14 évalatti gyermek országok között útlevéllel közlekedhet, még az Union belül is! Irány az okmányiroda, ott megcsinálják, de még most menj el, hogy biztosan készen legyen! Lehet sürgősségre is kérni, persze, így drágább! Nem kell fényképet vinni, ott csinálják meg a babáról!
2009. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én úgy tom hogy a helyi onkormányzatnál tod megcsináltatni, és asszem 2 hét (legalább is nekünk annyi volt) Hová mentek helyileg? Szállodába, vagy apartmanba? Lefoglaltátok?
2009. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kell természetesen, a Központi Okmányirodában sürgősségi felárral néhány nap alatt elkészül. Bárhonnan visszafordíthatnak, ha nem tudjátok igazolni a pici személyazonosságát, bárhol ellenőrizhetnek, nem csak a "régi" határon.
2009. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem foglaltuk le, plitvicébe megyunk, évek óta járunk oda, mindig találunk szállást..versenyre megyünk én is futok
2009. máj. 29. 13:17
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. máj. 29. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!