Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A megmaradt bébiételeket...

A megmaradt bébiételeket (bolti) le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást, még csak kóstolgatunk, így max negyed üveg fogy el. Lefagyaszthatom ha már felbontottam és később odaadhatom neki?
2009. máj. 29. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Persze. Én úgy csináltam, hogy kisebb adagokra (3-4) szedtem szét és úgy fagyasztottam le. Tehát 1-et megevett frisse, 1-et betettem másnapra a hűtőbe és csak a többit fagyasztottam.
2009. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
én nem fagyasztanám le. az már kész étel, a boltban is állt, felbontás után sztem már 1-2 nap után ki kéne dobni
2009. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem simán lefagyaszthatod frissen kezdve!
2009. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En nem tennem, azok nem ugy vannak csinalva. Amit te keszitesz, azt lehet, de a bolti uvegeset nem. Nem eri meg a kockazatot. Addig, amig nem tud megenni 1\2, 1 uveggel, addig keszits te neki etelt.
2009. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást:D hahaha
2009. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek mi baja lesz a fagyasztóban, ha lefagyasztjuk??? Ha a felbontás után azonnal a fagyasztóba kerül, még tisztább, biztonságosabb körülmények között van, mintha 1 napig a sima hűtőben tárolod. Na, mindegy...
2009. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!