Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van, akinek 2 hónaposan...

Más is van, akinek 2 hónaposan még nem mosolyog a babája?

Figyelt kérdés
Amúgy érdeklődő, figyel mindenre, követi a szemével a mozgást, figyeli az arcokat, jó a hallása, pofikat vág (nem kifejezéstelen az arca). A mozgása teljesen rendben van, szépen tartja magát hason, és már átfordult 1-1-szer mindkét irányba.
2009. máj. 29. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedden leszünk 2 hónaposak, és eddig csak 2x mosolygott rám, először most kedden, utána tegnap. Reflexmosoly szokott lenni, de az az igazi teli mosoly, az csak 2 volt. Ezek szerint nem vagok egyedül.
2009. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 2,5 hó mosolyog mindenkire, viszont még nem fordult semmerre.

Minden baba más.

2009. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Én babám már egy hónaposan teli pofival vigyorgott, viszont már 4 hónapos, és még csak oldalra forog, át még nem fordult egyszer sem. Valóban minden baba más.
2009. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém 5 naposan mosolygott, 2 hetesen már tudatosan, mindenkire. most 9 hetes, és folyamatosan vigyorog és gagyog és kapálózik, és sikít. viszont: nem fordul sehonnan sehova, utál hason lenni, és nem emeli szép magasra a fejét. szerintem van igazság abban, hogy a mozgással nem tud párhuzamosan fejlődni a többi képessége, és fordítva.
2009. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne izzgujj az én kereszt lányom csak kb 6 hos korába mosolygot elöször és aztán se vitte tulzásba utána viszont kb egy éves lehetetés akkora tudomt már kacarászni isn ugyhoyg szerintem is minden gyerek más és nem fog feltétlenül egy pár honapos baba mosojogni
2009. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Vannak napok amikor egész nap mosolyog,de most pár napja semmi!Már kaptam én is "teli szájú mosolyt",de inkább a virágok,vagy a függöny! :-)

Remélem nincs semmi baja,és boldog baba...

2009. máj. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!