Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírná nekem valaki, hogy a...

Leírná nekem valaki, hogy a Huggies pelus milyen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy gumis a dereka, a combja és a tépőzárja?

Tépőzáras vagy ragasztós?

Amikor az elejét ráhajtod a baba pocijára, az a rész ami a tépőzár alá kerül, formára van vágva mint a Liberó, vagy olyan nagy széle van mint a Pampers-nek és a lila Tescosnak?

Nem nylonos borítású kívül, ugye?

Elégedett vagy vele?


2009. máj. 28. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen gumis
2009. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó pelenka.

Gumis a dereka, a cmbja, a tépője. Asszem tépőzáras, de ebben nem vagyok bizti. A tépőzár alatt, olyan van ami könnyíti a lezárást. Nem neylon, szerintem olyan nem is létezik. A Tescoban pont most akciós!!!!

2009. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem,de csak akkor veszek ha akciós,nagyon drága.Tépőzáras,nagyon jó a gumirozottsága a széleken.Pamutos kívül.Mi most lila Tescosban "pakolunk".Azt is nagyon szeretem.
2009. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt hiszem kipróbálom.
2009. máj. 28. 21:45
 5/12 A kérdező kommentje:
A lila tescos nekünk is nagyon megfelelne, csak ott az a fránya tépőzár alatti perem rész! Ott nem passzol a babámra, kifolyik belőle a cucc. Így Liberot használunk, csak drága.
2009. máj. 28. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:
A Tescoban 72db-os 3500 Ft.
2009. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hali!

a Huggies nagyon drága de szuper.. a leszoktatós pelust használtuk csak az ára miatt..

de ha van nálatok MÜLLER akkor próbáld ki a pelenkájukat. tök jó..!!Beauty baby a neve.

2009. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a pampers, a libero és a huggies kb egy árban vannak. múltkor megnéztem direkt a darabárat, huggies 49, a másik kettő 50 és 51, már nem tudom melyik melyik.(3as méret) egyik sem akciós. szval annyira mégsem drága, persze a tescoshoz meg egyéb sajátmárkásokhoz képest igen, de a hagyományos pelenkamárkákhoz képest egyáltalán nem....

a 'zárja' ugyanolyan mint a pampersnek,liberonak,tesconak. és gumis mindenhol. nem nylon, olyannal eddig még csak egyszer találkoztam, 1000 ft volt belőle kb 40 darab, dehát olyan is. recseg az egész..

én a micimackós kiadással nem vagyok annyira elégedett, abból sokszor kifolyik a cucc, de a classic eddig bevált (meg az olcsóbb is)

2009. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Huggies hasonló árban van mint a Libero és a Pampers,és sztem a legjobb pelenka,ami nálunk kapható.A kisfiam 1 éves,próbáltam már mindhárom márkát,és a Huggies nyert.A Libero nedvszívóképessége(a Huggiesé még hatékonyabb) ötvöződik a Pampers vékonyságával.A Te kritériumaidnak minden szempontból megfelel.
2009. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak a "prémium"-nak van gumis dereka. A classic nem gumis derekú.
2009. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!