Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumi vált be? A fogszab...

Melyik cumi vált be? A fogszabályzós, a sima, vagy esetleg másfajta? Milyet vegyek kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Szóval írjátok meg tapasztalt anyukák kérlek benneteket, hogy melyik márka, és melyik forma a jobb nektek? Nem tudom milyet vegyek.Köszi előre is a válaszokat!:)
2009. máj. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk MAM-os cumink van, darabjaira lehet szedni, így könnyen tisztítható.

Alul lyukak vannak rajta, amit egy gumi réteg fed, állítólag így nem szív felesleges levegőt és könnyebben tudja kiszívni ami benne van.

2009. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak csak szilikonosat veszek,nekem nem szimpi a latexes.Eddig Avent volt,most Nukos van,annak formázott a cumija.Nagyon szereti.Ki kell kisérletezni,hogy melyik tetszik neki.Ha még most születik,vagy pindurka még,ajánlom az Avent 0-3 hósát.
2009. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco van, latex és fogszabályzós.A szilikont túl keménynek talált ezért nem szerette.
2009. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.vok.Gondolom játszócumira gondoltál,nem etető cumira...
2009. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen játszócumira gondolltam.
2009. máj. 28. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mamos van kezdettöl fogva.szilikonos.jók,strapabírók,és bár alakja nem olyan,mint a többi /duci az egész/,de az van ráírva fogszabályzós.Megvagyok elégedve vele!
2009. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Aventosat használunk az elejétől fogva. Nagyon szereti a kisfiam.aki 11 hónapos.
2009. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!