Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokta valaki nedves törlőkend...

Szokta valaki nedves törlőkendővel törölgetni babája arcát, testét, kezeit? Milyet használtok? Nem irritálja a bőrét?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én igen.Lehet nem volna szabad,de én sensitiv törlőkendőt használok,és mivel elég bukós a babám igy az arcát,pofikáját,és a kezét is szoktam törölni vele.arra figyelek,hogy a szájához ne érjen,és soha semmi bajt nem láttam rajta.5 hósak vagyunk.
2009. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon nagyon muszáj. Nem okozott még gondot.
2009. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan, de ha úgy adódik, hogy pont pelusozás során böffent, vagy ömlik a nyála, gyors azzal törlöm le. Eddig nem vettem észre irritációt.
2009. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden reggel áttörlöm 3,5 hós kicsim arcát,nyakát,hónalját.Semmi gond nem volt,pedig már volt egy pár fajta törlőkendőnk.De általában a neogranormonosat használjuk.
2009. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6hós a bébi és bizony főzelék meg gyümi, tejpép után azzal szoktam letörölni a pofiját. Semmi baja nincs tőle, a tejpép meg könnyebben lejön, a textilpelusból meg elég nehezen jön ki a gyümifolt, úgyhogy a kaja nagy részét ezzel törlöm le, semmi gondunk nem volt, pedig sima tescosat használunk.
2009. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!