Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgy kell elektromos orrszívóv...

HOgy kell elektromos orrszívóval leszívni a baba orrát? Ha nem látok benne ( az orrában) semmit, attól lehet náthás?

Figyelt kérdés
Mintha orrhangja lenne, és az egyik orrlukából vízszerüen folyik néha valami, de nem mindig, csak ha meleg van talán. Próbáltam már szívni, nem jött semmi. Mennyi ideig kell az orránál tartani? Fekve csinálhatom neki? (mármint hogy ő fekszik) Mert azt hallottam, hogy ha az ölembe fogom és lefele van az arca, jobban kijön. De ezt elég nehéz egyedül kivitelezni.
2009. máj. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod fekve. Esetleg egy kis tengervizes orrspray-t fújj az orrába a szívás előtt, hagyd pár percig, utána szívd le a nózit.
2009. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én be szoktam ültetni a bébihordóba,vagy pihiszékbe.Befújom fluimarral,aztán viszem a gépet és szívom.Ő sem beteg,de mindig van vmi az orrában.
2009. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából jobb ha ül mert tudod ez ugyanolyan mint szülésnél. Azért segít a gravitáció.
2009. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!