Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 9 honapos fiubabatok,...

Mekkora 9 honapos fiubabatok, es mennyit szokott gyarapodni havonta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:

az én fiam jövő héten lesz 9 hónapos. most 71 cm és 8.3 kg. A gyarapodása szinte nulla mostanában, mert a fogai jönnek sorban. Az utolsó két hónapban öszesen 10-15 dkg-t hízott , semmi többet. Viszont a doki szerint nálunk nem gond, mert a születési súlyához képest /2.850g / pont ideális súlyban van most.

már a 7. és 8. fogunk bújik, eszik mindenfélét, most készül mászni, már rugózik egész nap, ha épp nem, akkor kúszik végig a házon. nagyon eleven, az adagokat megeszi, úgyhogy a hízásán nem aggódom különösebben.

Ti hogy vagytok vele?

2009. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9,5 kiló és 200, max 300 grammot
2009. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 76cm és 10,5 kg volt egy gyenge hónapja!Átlagba fél kilókat gyarapszik,de változó.Nagyon jó evő,bár egyébként is 3700 gr-mal született.Fogzás ide vagy oda/pedig van neki 6/,eszik rendesen...
2009. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8950 g és most legutóbb 250 g-ot hízott.
2009. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nalunk siralmas a helyzet, nagyon keveset gyarapszik az utobbi honapokban. Most 8 es fel hos, 11.-en tolti a kilencedik havat. 9.6 kg, nem tudom, hany centi, olyan 75 korul, vagy valamivel tobb lehet. Nagyon rosszul eszik, alig eszik 100 grammokat, gyumolcsbol, fozelekbol, tejpepbol. Valoszinuleg a foga miatt eszik olyan rosszul, bar sose volt egy nagy evo. Van mar 2 fogacskank, mar majdnem 2 honapja, hogy kibujt az also ketto, most varom kivancsian, hogy melyik a kovetkezo, ami miatt ilyen rosszul eszik. O meg nem kuszik, nem is maszik, csak forogni tud es felulni (nem mindig sikerul neki). Sosem volt eleven baba.

Koszonom a valaszokat mindenkinek!

2009. máj. 28. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.A kisfiam 31.-én lesz 9hónapos és 73cm,9190g a múlt hónapban 1cm nőtt és 40dkg-ot hízott,előtte hónapban 3cm nőtt és kevesebbet hízott.Álltalában havonta járunk védőnőhöz,ő azt mondta,hogy akkora mint egy, egy éves:D,de változó,hogy mennyit hízik,még nem volt két egyforma hónap.
2009. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hat akkor ti meg egesz jo evok vagytok,az en picim aki ugyanannyi idos mint a tge babad csak 50-60ml t eszik aztan csak szopi.az en fiam most 10,5kg es 76cm.es ahogy olvastam a te fiad is majdnem ugyanennyi,ezert is nem kell izgulnod,szep nagyocska.en is mindenkinek elsirom,hogy a fiam nem eszik,de ahogy meglassak mindjart megnyugtatnak,hogy nefeltsem ha ilyen szep nagy,nincs kieheztetve;)majd bel;ejon
2009. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak az baj, hogy az elmult 1 honapban pl csak 100 grammot hizott... 6 honaposan volt 9 kilo, es azota alig hizik.
2009. máj. 28. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
mi is felevesen majdnem 9kilok voltunk,8600gramm volt.azota 450grammokat hizik,de ebben a honapban megcsak 200gramot hizott.ez lefog lassulni szerintem.de ha aggaszt es a piciden valami nem stimmel,vidd el dokihoz.a baratnom fia o 1es fel evesen annyi mint az en fiam,o elejetol kezdve csak 200-300grammokat hizott.doki szerint normalis.de ahogy irtam,vidd el dokihoz
2009. máj. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!