Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » .3hónapos a kisbabánk, és ma...

.3hónapos a kisbabánk, és ma adtunk neki reszelt almának a levét. Nagyon ízlett neki. Ti mikor adtatok először bébi ételt, és miet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
4 és fél hónapos volt. hogy miért? mert a debil gyerekorvos azt mondta. kár volt hallgatnom rá, ma már megvárnám a 6 hónapot.
2009. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Én is hat hónapot vártam, a szomszédom adott négy hónaposan neki, mert a hülye védőnő azt tanácsolta, meg is lett az eredménye, gyerekorvos jól le is b...ta. Én tanultam a hibából. Minek is akármi mást adni, teljes értékű hat hónapig az anyatej.
2009. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, azt elfelejtettem, h a fiam tápszert evett.
2009. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Az én babám 4,5 hónapos, de még nem kapott semmi mást tejen kívül. Én megvárom vele a 6 hónapot. Lesz még bőven ideje az életben, hogy mindent megkóstoljon, de anyatejet csak most tud enni. Szerintem mindenki maga dönti el, hogy milyen hamar kezdi el a kóstoltatást. Nekünk ez így kényelmes. Jó babázást!
2009. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi is alma levét és 4 hónaposan kezdtük el a kóstolgatást. Nekünk a gyermekorvos mondta, hogy elkezdhetjük. Sajnos kb. 2 hónapos volt, mikor végleg elment a tejem, sőt születésétől kezdve pótlást kapott. Később kiderült, hogy a prolaktin szintem volt nagyon magas, azért nem tudtam szoptatni. Nem bántam meg, hogy elkezdtem a hozzátáplálást, nagyon ízlenek neki az új ételek, szépen fejlődik és minden rendben van a pocakjával is.
2009. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem gáz, hogy almalevet adtál neki. Bár a többiek szerint sem csak még ne adj neki mást. Tényleg pindurka még. Bőven elég neki a tejcsid. Nekem 14 hetes a babám de tuti várok még vagy 2 hónapot.
2009. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
En 3,5hosan kezdtem el a hozzataplalast.Nem lett semmi baj belole.Nem kertem sem orvos,sem vedono tanacsat.Eü-is vagyok ezert tudtam mit,miko,hogyan lehet.Es ezt a vedonom is tudja,es megbizik bennem.Nyugodtan le lehet pontozni.Ki igy csinalja,ki ugy.En teljesen megertem azokat az anyukakat,akik 6 honap utan kezdik el a hozzataplalast(meg akkor is ha tapszeres a babajuk)Mar 7 honapos elmult a kislanyom,es sok mindent megeszik.Boldog kiegyensulyozott baba,aki nyugodtan atalussza az ejszakat.
2009. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Latom kemenyen mennek a lepontozasok.Izgalmas!
2009. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozzátok, aki nem 6 hónapos korában kezdi a hozzátáplálást???!!!!

Én is 3 hónapos korában adtam neki almát, ORVOSI TANÁCSRA, mert a tápszert nem akarta megenni.4 hónaposan üveges bébiételt.

Kedves lepontozók, tudjátok milyen az, amikor a baba egyáltalán nem akar enni, "anyatejcsi" pedig nincsen?! Az almát viszont imádta!!!!!!

Ezen kellene elgondolkodni, hogy nem mindenki egyforma, csak hát ugyebár ahhoz tolerancia is kellene....

2009. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!