Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell csinálni akkor,...

Mit kell csinálni akkor, amikor a baba, kisgyerek annyira sír, hogy nem vesz levegőt?

Figyelt kérdés
Biztosan tudjátok, mire gondolok. Szerencsére nekem még nem volt részem benne, csak ma láttam így sírni egy kislányt, mert elesett.
2009. máj. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször, ha hirtelen az arcába fújsz, akkor vesz levegőt. Ugyanilyen jó a hirtelen oldalrafordítás, ha a hóna alatt a levegőben tartod. De figyelj a fejére.
2009. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2009. máj. 27. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahogyan ki kell zökkenteni ebből az állapotból,vagy egy hangosabb kiáltással vagy picit megrázni/nem úgy hogy leessen a feje csak picikét/ és megölelni és megnyugtatni.
2009. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én fiam sajnos ilyen. ki kell zökkenteni a sírásból, én felkapom, beszélek hozzá, és ráfújok. a fújás kicsit összeszedi. ha 1szer már vesz levegőt, akkor utána már minden ok:))
2009. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezt minden baba csinálja? Nagyon félek tőle!
2009. máj. 27. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle félni és nem,nem minden baba ilyen.Nekem is ilyen amúgy ha nagyon kiborulok,csak én már letom magam nyugtatni:)

Ilyekor az arcába kell fújni,pici vizet fröcskölni az arcába,felkapni stb:)

2009. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nővérem is ilyen volt,nem vett levegőt,és kezdett lilulni,mondta apám,hogy az orvos azt mondta neki,hogy fröcskölje le vizzel.Esténként fürdetésnél pedig mossa meg mindig hideg vizzel egy kicsit hátúl a tarkóját.Neki csak ez volt hatásos.Ilyenkor rendessen sírt utána tovább.
2009. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!