Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol azt mondják és...

Mindenhol azt mondják és olvasom, hogy fél éves kor után már nincs szüksége a babáknak éjjeli tejre. Csak az én babám nem működik az "elvárásoknak megfelelően"?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem 9 hónapos a fiam és még mindig éjjel felkel egy evésre hajnalban, egyszer volt eddig pár hónapja, hogy este 7től reggel 6ig aludt. Ha jön a foga olyankor 3-6 alkalommal is felébredhet. Valamit másképp kellene csinálnom? Este 7 körül vacsorázik és még egy tejet is kap lefekvés előtt, amit nem mindig kíván.
2012. jan. 21. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Le lehet szoktatni rola,csak turelem kerdese.Mondom en akinek a 2,5 eves kisfia a mai napig felkel ejjel 1x tejert.a 8hos kisfiam van hogy 2x is felkel.Mindketten rossz alvok ejjel,de en is az vagyok igy nem csoda.Nem minden baba mukodik a nagykonyvben leirtak szerint.
2012. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hasonlóan rosszul "működött". 14 hós koráig talán ha 3x átaludta az éjszakát akkor sokat mondok. Mindenki mondta hogy éjjel már ne szoptassam, mert eltelik a gyomra és nem teszek jót vele. Rengetegszer volt hogy óránként kelt éjjel. Sok mindent kipróbáltam, éjjel teát, vizet adtam (nem fogadta el) későn adtam neki vacsorát, ami nagyon laktató volt stb. Mindig ugyanúgy felébredt, semmi nem használt! Úgy éreztem ennek talán sosem lesz vége. Aztán egyszer csak leszokott a ciciről és azóta végig alszik 12 órát.
2012. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi már 11 hósak vagyunk mégis minden éjjel kb. 5x felébred és csak cicivel alszik vissza már 4 hós kora óta, soha nem is aludta át az éjszakát csak előtte ritkábba kelt. Próbáltam már én is mindent, vizet, teát, cumit a szájába, de nem kell neki és addig sír míg nem kap cicit. Azzal viszont pillanatok alatt visszaalszik, úgy hogy nem is küzdök már vele, az ágyunk mellé raktuk a kiságyát, levettük az oldalrácsot és ha ébred csak odahúzom magam mellé, így legalább én is tudok pihenni. Majdcsak kinövi :-)
2012. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!