Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes (koraszülött volt,...

4 hetes (koraszülött volt, jelenleg 3300gr) babának, aki tápszeres, kell-e plusz folyadékot pótolnom?

Figyelt kérdés

Honnan tudjam, hogy szomjas és nem éhes?

És ha babavizet adok neki, akkor azt is melegíteni kell, mint amikor a tápszert adom?


2009. máj. 27. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem adtam neki csak hasfájás elleni teát 3 hetes kora óta, mostanában kezdtem el a vizet is két étkezés között(2 hós múlt,koraszülött kislányom)Babavizet én szobahőmérsékletűen adtam neki meg a teát is.
2009. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szobahomersekleten add neki.Probald meg kiskanalal.Mivel tapszeres,valamennyi folyadek kell neki.A tapszer surubb mint az anyatej,es nem oltja a szomjat.Ha a vizet nem fogadja el(mint az en kislanyom)probald a teat.Mecsek,csipke,kamilla.Utobbi jo a szekrekedes ellen is.
2009. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tápit ettetek utána mindig egyébként meg napközben többször kellene megkínálni vízzel. Nyugodtan lehet cumisüvegből, ha szomjas lesz elfogadja. Az én kiscsajom tápis születésétől fogva, és így csinálom. Imádja a vízet, bár kellett kb. két hét mire rájött, hogy jó. Most már hozzákajálunk és nagyon szépen "eszik" kanállal is.
2009. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom is tápszeres,mert kevés volt a tejcsi.

Rákérdeztem a dokitól és :NEM KELL PLUSSZ FOLYADÉK A BABÁNAK A TÁPSZEREN KIVÜL.Próbálgatom azért én is a vizet,de nem eröltetem.Sőt,eddig nem is nagyon fogadta el,pedig 4 hós.Most iszogat kicsit,mert kezdjük a gyümiket is.Melegiteni nem szoktam.

2009. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!