Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esetekben visszaváltanát...

Ilyen esetekben visszaváltanátok a HA-s termékekre?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy 5 hónapos korában kipróbáltuk a kisfiamnál a HA tejberizspépet. Ette pár hétig nem volt semmi probléma ezért váltottunk a nem HA-ra. Rá egy héttel száraz foltok jelentek meg az arcán. Kenegettük, nem múlt. Doki szerint téli ekcéma majd elmúlik. Elvittem bőrgyógyászhoz ő is ezt mondta, nem írt fel semmit kenegessem babe krémmel. Csak az arcán van. DE pár napja kezd leszokni a ciciről és adtam neki nem HA-s tápszert. Azóta pirosabb neki a pofija. Érdemes beruházni egy HA-s tápszerre és tejpépre? Vagy tényleg csak a hidegtől lehet?
2012. jan. 20. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ha allergiás a tejre, akkor az erősebb terheléstől még erősebbek lesznek a tünetek is. És akkor már az előző ekcéma is a tápszertől jött ki, mert a HA-s is tartalmaz tejfehérjét, csak más eljárással készül, a fehérjét előállításkor elvileg jobban szétroncsolják (a könnyebb emészthetőség kedvéért), mint a nem HA-snál.


Amúgy nem tudom ti hol laktok, de itt Bp-n épp most melegebb napok vannak, bőven fagypont fölött, szóval ez nem az a "hideg idő".

2012. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!