Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudják a babák...

Mikortól tudják a babák megtanulni a "hol a pocid, hol a füled"? Stb játékot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sokszor mutatod neki, öltöztetés, pelenkázás, játék, fürdetés alatt, szerintem 8-9 hónaposan már kevés tévesztéssel, de tudják, miről van szó.
2009. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az enyém 11 hónapos de nem tudja, pedig mondom neki és nem egy visszamaradott gyerek. Ellenben ha a labdát vagy autót kérem már hozza is.
2009. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kislányom, a pociját és az okos fejét már mutatja.
2009. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocside pontosan hogy van ez a játék?Én nem ismerem de megtanitanám a 8 hos fiamnak!Köszi!
2009. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hós a lányom, a plüssállatain+babáin már meg tudja mutatni a szemet és az orrot - de magán vagy rajtunk nem, pedig mindig úgy játszuk, hogy rögtön egymás után mutatjuk meg rajta és a babán
2009. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hós múlt de még nem tudja. A kedvenc játékait megmutatja, de a testrészeit még nem, pedig tanitgatom neki. (Talán egyszer a lábát sikerült megmutatnia fürdés közben mikor kérdeztem. :-))
2009. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Játék lényege: Megkérdezed tőle: Hol a fülecskéd, és akkor ő a fülét megérinti, vagy bármelyik másik testrésze.

Az én fiamm 9 hós a kukacát nagyon tudja, meg anya cicijét. :) És most tanult meg integetni.

2009. máj. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!