Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányt lehet már...

2 hónapos kislányt lehet már etetni mással is tápszeren kívül?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos azt mondja mivel táppszeres ,ezért kezdjük el,egy kis kicsavart almalé majd más gyümi is aztán pár hét már főzelék,én azt korainak tartom ,vagy nem?
2009. máj. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
nagyonn korai nem tudom miért mond ilyet egy orvos ,ráértek vagy 4 honaposan elkezdeni hiába csak tápszeres neki még csak az kell nehogy adj gyümit szegénynek mert kikészitené a gyomrát meg a beleit
2009. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is így gondlom ,de a férjem azt mondja ,hogy biztos nem hülyeségből mondja és van tapasztalata,deszerintem a 4 hónapot meg kell várni
2009. máj. 27. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Az én kislányom is tápszeres és mi is elég korán (2,5hónaposan) kezdtük a hozzátáplálást. Persze, nem magunktól, hanem a védőnő és az orvos javaslatára. Semmi rosszat nem vettem észre a kislányomon, sőt. Elmúlt a hasfájós korszak, kikerekedett és nagyon jóízűeket eszik. 5hós kislány anyuja

2009. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tápszeres semmivel nem kell korábban kezdeni a hozzátáplálást. A tápszeres babák korábbi hozzátáplálására vonatkozó nézet míg abból az időből származik amikor a tápszerek színvonala meg sem közelítette a jelenlegit. Bőven ráérsz öt hónapos kora körül próbálkozni. Én akkor kezdtem amikor már feltűnően érdeklődött a mi ételeink iránt. (Nem volt még egészen hat hónapos, de elmúlt már öt és természetesen nem töltött káposztát evett először)
2009. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Mi is 2 hónaposak vagyunk. Nekünk is azt mondta a védőnő és az orvos is hogy adjunk kifacsart narancslét. Én még nem adok neki. Várok. De ma voltunk oltáson és ott volt egy szintén 2 hós baba és neki adott az anyuka narancslét almalét állítólag jól fogadta. Széklettel voltak neki is gondjai.

2009. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi is ma kaptunk oltást!
2009. máj. 27. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Szia.Érdekes,hogy a doki modja pont,pedig neki tudni kell,hogy egy 2 hós kisbaba bélrendszere még nem elég érett a szilárd táplálékra.Néha nemértem a védőnőket és az orvosokat se totál maguk ellen beszélnek és jol összekeverik, az amugy se nyugodt kismamákat.szerintem mgé ne adj nekisemmit,én legalábbis nem adnék.
2009. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit. Ha magát csak a bébiital és bébiétel kínálatot nézed azok is 4 hónapos kortól adhatóak. Miért gondolod, hogy a savas almalé jót tenne neki? Szerintem nagyon korai.
2009. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Narancslé, illetve citrusfélék amúgy is csak 1 éves kor felett!! Min 4 hót várjál vele.

8 hós anyukája

2009. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!