Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezd el a baba...

Mennyi idősen kezd el a baba nevetni?

Figyelt kérdés

Már most is mosolyog, de kb mikor lesz belőle kacagás/nevetés? Már nagyon várom :)

7 hetes babó anyukája


2009. máj. 27. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
6hetesen már nekem is mosolygott a fiam,de kacagni hangosan úgy 5hónaposan kezdett,és azóta is olyan cukin nevetgél :-)
2009. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó! A fiam 12 hetesen mikor megcsikiztük a lábát ugy el kezdett kacagni mint egy 3 éves.Le is fényképeztem.

a lányomra viszont nem hat a talp csikizés,én sem szeretem. Ő viszont 11 hetesen kacagott a fiam oriási bohoc és azt kacagta,meg az érdekes hangos puffanásokat.6 éves és egy 14 hónapos babi anyuja.

2009. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Az Én kislányom 2 hónaposan kacagott először egy nagyot, igaz azóta sem. Most 4 hónapos. Valszeg csak véletlenül jött ki a kacaj. :-) Szerintem fél éves koruk előtt nem nagyon nevetnek hangosan, legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.
2009. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom 5 naposan mosolygott először.

2-3 hetes korában már teljesen tudatosan.

most 2 hónapos, ad ki némi hangot vigyorgás közben, de kacagni egyelőre még nem hallottam. amúgy szerintem hetek kérdése, mert látom rajta, hogy adná a hangot hozzá, csak az még nem jön :) egy igazi mosolygyár, szinte megállás nélkül vigyorog, sírni alig szokott.

2009. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam még két hónapos sem volt amikor ha játszottam vele kacagott,mostmár 4 hónapos és akkor is kacag ha a játékaival játszik!nyugodtan probáld megnevetetni,ott szerintem már lesz hang!
2009. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
A kisfiam két hónaposan már hangosan kacagott, ha puszilgattam az állát (ott a legcsikisebb) és azóta is nagy nevetőgép :) most 7 hónapos
2009. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
az én kislányom is kacagott már 2-3 hónaposan, nálunk is az áll és nyakcsiki jött be, próbáld ki :o))
2009. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) olyan jó lenne már hallani a kacagását, mert egyelőre csak akkor hallom a hangját ha sír.. najó, azért egy-két eee meg őőő már van :)
2009. máj. 27. 11:11
 9/9 anonim válasza:
Szia! Mi két nap múlva leszünk 3hónaposak,és kB.egy hete,szinte minden nap kacagunk! Ma a zacskó gyűrögetés váltott ki nála hatalmas kacagását!a legszebb hang a világon! 😊
2016. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!