Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem érzi a babám "mellőzö...

Ugye nem érzi a babám "mellőzöttnek" magát?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de nagyon lelkiismeret furdalásom van. Szombaton lesz az esküvőnk a párommal és mindent én szervezek, rohangálok, intézkedek. Ahová csak lehet viszem a fél éves kisfiunkat is, de nem bírom mindenhová, ezért elég sokat van a nagyszülőkkel. Ugye nem fogja ezt úgy megélni, mintha nem lenne fontos nekem?
2009. máj. 27. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szereti és ismeri a nagyszülőket, jól el van velük, és Te minden nap hazamész hozzá, ne legyen lelkifurdalásod, szerintem az lenne neki nyűg, ha mindenhová vinnéd, és ő unatkozna...
2009. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hál istennek szereti őket és természetesen minden nap együtt kelünk és fekszünk, csak maikor nap közben rohangálnom kell, akkor van velük.
2009. máj. 27. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a kicsid vidáman elvan a nagyiékkal amíg te futkosol, ügyintézel akkor nincsen semmi baj. Lehet hogy később is szoros lesz a kapcsolat a nagyiékkal és ez nektek is nagyon jól fog jönni, legalább teljesen biztonságban tudhatod a kisfiadat.


Sok boldogságot kívánok, és legyen nektek a szombat csodálatos és felejthetetlen!!!

2009. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jajj nagyon aranyos vagy, köszönjük szépen!!

imádja őket, náluk is ugyan olyan, mint itthon, nevetős, jó kedvű baba. egyébként mi is arra törekszünk, hogy mindkét oldal nagyijaival jól meglegyen, neki és nekünk is így lesz jó!!

még egyszer köszönöm!!

2009. máj. 27. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:
én sajnos mindkét gyerek születése után 2 hónapra 2 hetet korházban töltöttem. erre az időszakra a nagyszülők vették magukhoz a gyereket, mert a férjem mindig dolgozik. szerintem ennek köszönhetem, h minden sírás nélkül bármikor le tudom passzolni őket, ha valami dolgom van. természetesen ezután is sűrűn vigyázzon rá a mami. hidd el megéri.
2009. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy érzi mellőzöttnek magát. Egy: nem is emlékszik másnap már rá, hogy lepasszoltad, kettő: neki az a lényeg, hogy valaki, akit ismer, foglalkozzon, játsszon vele. Szerencsés vagy, hogy a babád jól elvan mással is. Az Én kislányom leginkább csak a kezemből barátkozik másokkal, még a nagyszülőkkel is. :-(
2009. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2009. jún. 22. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!