Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el a cukkinit...

Hogyan készítsem el a cukkinit 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Ki kell magozni?
2009. máj. 27. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Megmosod, meghámozod (a rovarírtók a héjában vannak), felkockázod, én nem szoktam kimagozni, puha magjai vannak, mint az uborkának.

Én párolni szoktam és általában répával rizzsel, krumplival vagy kölessel és csirkehússal keverem.

2009. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam magozni, de szerintem sem okozhatnak túl nagy bajt azok a pici magok. Én krumplival sürítem, csirke/pulykahúst sütök mellé, és egy kis kaprot és egy nagyon pici olívaolajat is teszek a főzelékbe, így turmixolom. Nagyon szereti a fiam.
2009. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én így szoktam elkészíteni:

A krumplit meghámozom, felkockázom és felteszem főni. Amikor majdnem puha, hozzá teszem a meghámozott, kimagvazott, felkockázott cukkinit és addig főzöm míg megpuhul.

Majd össze turmixolom.

2009. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
arra vigyázz, hogy ha krumplival turmixolod akkor nagyon ragacsos lesz, alig lehet lenyelni, szóval kevés krumplit t egyél hozzá, vagy csak a cukkinit turmixold és után keverd el törtkrumplival
2009. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olivaolajat NEM szabad adni a babáknak!!!
2009. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.Szép napot.
2009. máj. 27. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
MIért nem szabad olivaolajat adni? :O
2009. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt sajna nemtudom, de a A csecsemők szakácskönyvbe vanírva, hogy olívaolajat ne dajunk, én is próbáltam utána nézni, de nem találtm róla semmit.
2009. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Furi, mert én meg mindenhol azt hallottam, hogy azt "kell" adni a babának :X

Én is utánanézek és ha találok valamit, akkor belinkelem!

2009. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!