Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Giordani...

Mi a véleményetek a Giordani babakocsiról? Tényleg annyira pici, hogy nem fér el benne a baba? Nekem nem lesz olyan nagy babám, mert én sem vagyok nagy.

Figyelt kérdés
A mózest mondták, hogy szűk és a sportkocsi részt. Nekem a mózes tavasszal kell csak, a sportrészt viszont télen is kell majd használnom, mert akkor lesz 9 hós körül a gyerek.
2012. jan. 15. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosíts. A nagymamám 150 cm-es volt és az első gyereke 5 kg-mal született. Én is 2,5 kg-mal születtem, a gyerekem meg 4 kg-ot nyomott. Nem tudhatod, mekkora babád lesz.


Nekem az a tapasztalatom, hogy kb. 1 éves volt a fiam, amikortól nem fért bele. De ha valóban pici babád lesz, akkor talán használható, de ezt nem lehet előre megjósolni. Amúgy más rosszat nem tudok róla mondani, csak én például direkt azért vettem ilyen babakocsit (mózeses és sportrészest), hogy végig tudjuk használni. El is tettem a második gyereknek, de muszáj volt mellé venni egy nagyobb sport babakocsit is, mert ugye elég rövid ideig tudtuk használni.

2012. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem általánosítok. Az első lánykám is picike, és most is azt mondta a doki, hogy ne számítsak most se 3 kiló feletti gyerekre. Szóval ezért gondoltam, hogy nem leszünk nagy gyúrósok:) Van egy Peg Peregom is, azt akartam eladni, mert ahhoz viszont semmi nincs, se mózes, se hordozó és két kocsit nem akarok kerülgetni, de ha 1 éves korig jó, akkor nem lesz gond, mert márciusra lesz egy éve és akkor megint jönnek a melegek. Akkor megveszem, mert nagyon tetszik egyébként. Köszönöm a segítséget:)
2012. jan. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!