Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 6,5 hós fiú babátok?

Mit tud 6,5 hós fiú babátok?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi lennénk, hogy kinek ilyen korban mit tud már a kicsi fia. Ő november 02-án született, jövő héten lesz hét hónapos. Nagyon szépen forgolódik hasról-hátra, és forditva is természetesen. A kezében szépen tartja a játékait, van hogy a két kezében mást-mást, vagy átadja egyik kezéből a másikba. Kúszik vagy két hete, és szépen halad is. Ülni viszont nem tud, igaz nem is erőltetem. Eddig ha megfogta a kezünket úgy húzta is fel magát, de mostanában nemigazán szereti. Ha megültetem a lábam között a földön, egy darabig ül, de aztán elborul. Ez nem baj ugye? Amúgy teljesen szépen fejlődik, csak ez az egy dolog nem is hogy zavar, csak azt gondoltam, hogy ha eddig ült volna felfelé, akkor mostmár meg is fog ülni. Jó babázást.
2009. máj. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor én nem írok, mert nekem ugyanennyi idős lányom van.
2009. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanezt tudja, bár az én fiam négy nappal idősebb. Annyi, hogy ő vagy hátrafelé kúszik vagy négykézláb hintázik és előreveti magát és úgy halad. Ja, és az enyém is elborul egy idő után, mivel a kezével támaszkodik és ha nyúl valamiért, akkor elveszti az egyensúlyát. Ráér még a többivel, teljesen jó ütemben fejlődik.
2009. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8,5 hónaposan kezdett kúszni, majd rá 2 hétre felült, erre 2 hétre mászni kezdett s felállt. Lassan elindul :) szóval nem vagytok lemaradva semmiről, az én kisfiam 6,5hósan nem csinált a forgolódáson kívül semmit :) nekem is mindenki ezt mondta, én is ezt mondom: majd ő úgyis tudja mikor mit szeretne csinálni :) nagyon jó babázást, 10,5 hós kisfiú anyukája
2009. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 nappal fiatalabb a kisfiam es csak forgolodik. De ugy eler mindent amit akar. Semmi mast nem csinal. Ha felultetem akkor egybol eloredol es egy percre ra mar el is dol. Vagyis nem jott el az ido ara hogy meg ulljon. A kezevel nem huzoszkodik. Viszont a legaprobb dolgot is siman megfogja.
2009. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Aggódni nem aggódtam, csak kiváncsi voltam, hogy miket tudnak más babák. Ja, és ma már ő is négykézlábon volt egy kis ideig. NÉztem is hogy mit csinál a kis Manó.

Jó babázást, és jó nyarat mindenkinek!!

2009. máj. 25. 17:29
 6/6 anonim válasza:
Én gyerkőcömnek próbálom elmagyarázni a komplex vonalintegrál fogalmát, de nem akarja megérteni, csak ül, és néz rám.
2010. jún. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!