Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébredhet egy egy éves baba...

Felébredhet egy egy éves baba éjjelenként " megszokásból"?

Figyelt kérdés
A babám már egy éves, de még mindig nem alussza át az éjszakákat. Ha felsír, általában a megszoptatás szokott segíteni, attól hamar visszaalszik. Lehetséges, hogy se nem éhes, se nem szomjas, és semmi baja nincsen, csak felébred, mert fel szokott ébredni? Nem rendszeres ( nem úgy hogy 1 kor...2 kor...etc ) hanem 3-4 szer éjszakánként. Mit csináljak vele?
2009. máj. 25. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták, de kisfiam 9 hónapos korától szinte minden éjszakát végig aludta.Előtte 3-4 óránként szopizott éjjel is. Babám most múlt 1 éves és kezd újra éjjel többször felébredni, megszoptatom és gyorsan visszaalszik.Jött-jön a foga, szerintem azért ébred, sír éjjel. Nem lehet, hogy nálatok is ez az oka?
2009. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, aki amire rászoktatja a babát, a baba azt fogja csinálni tapasztalatom szerint. Nekem 3 hónapos kortól egyik se ébred fel. Volt időszak, hogy felsírt (sok élmény volt napközben), olyankor kedves simi, kedves szavak és kész. Ki se vettem, aludt tovább.
2009. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a lányom kb. 1 éves korában szokott le a szopásról. még utána is sokszor felébred(t) éjjel. most két éves, és kb. 1 hónapja "normálisak" az éjszakáink. még mindig felébred, de nem minden éjjel. viszont ha felkel, akkor össze kell vele bújni, vagy a mi ágyunkban, vagy az övében (már nem alszik rácsosban), de általában csak ez segít.

szerintem kicsi még, egy évesen (két évesen is!) persze, h felkel többször is, össze akar veled bújni. lehet, h nem is éhes valóban, te kellesz neki. majd elmúlik, csak sajnos ki kell bekkelni (még nekem is :) ).

2009. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!