Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyümölcsöpürét tényleg...

A gyümölcsöpürét tényleg délután kell adni mert rothad a belekben a gyümölcs?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a vitaminok miatt ugy tudom de.tiroraira.

Felénk az oviban is akkor kapják.

2009. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért javasolják délután adni, mert a gyümölcs sok gyomorsavat csinál, és emiatt jobb a déli főétkezés után adni, mint tízóraira, viszonylag éhgyomorra.
2009. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem éjszakára a nem jó
2009. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat igen azt hallottam csak délelőtt de akkor meg csak egyszer kapjon gyümit és délután?
2009. máj. 25. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amióta a kislányom megkóstolta a gyümölcsöket, azóta mindig délelőtt kapja, tízóraira, uzsonnára pedig főzeléket. Bár sok a sava a kicsimnek (reflux), mégsem tapasztalok semmi problémát emiatt.

Nálunk teljesen bevált így.

2009. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom és a védőnénink is azt javasolta, hogy délelőtt kapjon gyümit, ebédre főzelékfélét és délután valami tejpép félét, lehet kevés gyümivel keverve, vagy túrókrémet, vagy natúr joghurtot. Lehet délután is adni, de csak minimálisat és keverve valamivel, mert estére a belekben erjed a gyümölcs, ami nem tesz jót este, éjszakára és fájhat a baba pocija. Ha csak a felnőtt diétás recepteket nézed meg, ott sem javasolják délután a gyümölcsöt, csak délelőtt, a sav miatt, akkor miért lenne jó a a babának? De te döntsd el, vagy kérj még tanácsod másoktól, dokitól, szakértőtől, stb. ha ez megnyugtat.
2009. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem kardinális kérdés, gyakorlatilag mindegy. Én ha úgy adódik délután adom a lányomnak és semmi puffasztó hatása, gyomorprobléma nincs. Próbáld ki ha minden oké akkor miért ne. Túlbonyolítanak már mindent!
2009. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!