Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pikolo babakocsiról mi a...

Pikolo babakocsiról mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Nekünk ilyen volt ill. még van is mert nincs időm neten árulni sajnos. Több babánk nem lesz, de nagyon masszív, könnyen irányítható stabil, strapabíró, nagy az alsó kosara, viszont kis helyigényű összecsukva és a csomagtartóban is szépen elfér. A tolókarja kétirányú van esővédője, hordozója egyszóval én nagyon szerettem és nagyon hosszú ideig ki tudtuk használni mert tágas is a beltere. A biztonsgái öve is öt pontos van betekintő ablak a tetején és könnyen tisztán tartható. Tehát én csak jót tudok róla mondani. A kerekei is nagyon jók. Azt hiszem leírtam mindent ami fontos lehet. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok rá mert lehet hogy kihagytam pár dolgot.
2012. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Sok helyen kerestem véleményeket erről a babakocsimárkáról de nem találtam sehol semmit.Örülök,hogy segítettél nekem.Nem tudom melyik fajta babakocsitok van ebből a márkából de én ezt néztem ki,elmondanád a véleményedet,hogy érdemes-e megvenni szerinted?8000Ft és újszerű állapotban van.Én a nagy fix kerekű kocsinkat szeretném egy könnyebb kocsira lecserélni érdemes lenne erre a kocsira?


[link]


Előre is köszönöm a válaszod!

2012. jan. 8. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kisebb mint a miénk, a kerekei is és a tágassága is, nem tudom hogy újszülöttnek szánod vagy már nagyobb babának. Nagyobb babának jó volna tudni a korát, mert akkor könnyebb lenne tanácsot adnom. Alapvetően jónak tűnik bár nem tudom a képeket kinagyítani és nem is túl éles képek. Ír róla valamit az eladó? Nem láttam megjegyzést csak a képeket. De alapvetően jónak tűnik.
2012. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni,hogy 7 hónapos lesz a kislányom,neki szeretnék egy könnyebb bolygókerekes kocsit ami azért masszív is mert elég sokat mászkálunk gyalogosan.

Én lementettem a képeket,kinagyítottam nem látok problémát a kocsin még a kerekei sincsenek nagyon elkopva.A hirdetésben az áll újszerű a kocsi.Írtam az eladónak várom a válaszát csak előtte próbálok érdeklődni érdemes-e megvenni a képek alapján mivel személyesen nem lehetséges a távolság miatt.

Köszönöm,hogy segítesz.

2012. jan. 8. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem tökéletes lesz ez a kocsi nektek és még sokáig ki is tudjátok használni. Írj ha van valami majd visszanézek és ha tudok még segítek szívesen.
2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,tényleg nagyon kedves vagy!:)

Ezek után könnyebben meg merem vásárolni a kocsit,jól jött a segítséged!:)

2012. jan. 9. 07:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Már egy hete írogatok az eladónak de nem nagyon reagál a kérdéseimre már 2x felhívtam azt mondta ír majd választ de azóta sincs semmi.Azt hiszem le kell mondanom erről a kocsiról pedig nagyon szerettem volna megvenni.:(
2012. jan. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!