Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen aludjon rácsos...

Mennyi idősen aludjon rácsos ágy helyett rendes gyerekágyban a baba/kisgyerek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor eljön az ideje.


Van simerösöm aki a másfél évesét simán kiságyba teszi, mert mindig kimászik a rácsosból, az enyém meg még lehet 3 évsen is ott alszik. most másfél, de esze ágában nincs kimászni, de sokszor köröz fekve az ágyban, simán leesene, vagy kiesne egy sima ágyból.

2012. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyfiamat 3 éves kora előtt költöztettem át.A kicsit is csak 2 és fél évesen fogom.Azért ideális ez mert ebben a korban már ténylegesen megértik hogy ha fekvés van akkor nem lehet kiszállni az ágyból.
2012. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt a lányom, amikor levettük a rácsot és leesésgátlót kapott helyette. Vannak időszakok amikor átjön éjszaka hozzánk, aztán elmagyarázzuk hogy nem kéne, aztán abbahagyja az átmászkálást. Egy időre:) amúgy meg a kistesó miatt lett levéve, ne kezdjen el dumeszolni ha felébredt, hanem jöjjön ki egyedül csendben.
2012. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a fiam 18 hós volt, amikor kapott rendes ágyat, soha nem esett le róla. 20 hós volt, amikor a tesó megszületett, ezért vettük meg neki, betettük a szobájába, hogy lássa, szeresse meg, aztán egy este oda akart lefeküdni. Azóta abban alszik, most már nemsokára 2 és fél éves lesz.
2012. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam jovohonapba lesz ket eves de meg racsos agyban alszik. Nem merem levenni mert imadja az agyat igy egyelore marad. Kimaszni meg nem akar, sot reggel alig tudom felebreszteni es kiszedni az agyabol nemhogy ki akarjon maszni. Ha rajta mulna biztos benne fetrengene reggel 10-ig is. :)) Pedig este 19:30-kor mar alszik.
2012. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.mi másfél évesen tettük át leesésgátlós heverőre,mert szeparációs szorongás eredményeként kimászott a kiságyból.Igazából átfordult a tetején a másik felén meg leesett,így nem akartam ott hagyni.Azóta közlekedik éjjel :((2,5 éves most.
2012. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. jan. 6. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!