Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Medvesajtot (natúr) már ehet...

Krisztina27 kérdése:

Medvesajtot (natúr) már ehet majdnem 9-hós babóm?

Figyelt kérdés
És vajas kenyér darabkákat?
2012. jan. 4. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kemény sajtokat ajánlotta a gyerekorvos és a védőnő, vajas kenyérnél pedig tényleg a vajat nem a margarint...
2012. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tejérzékeny és evett már tejes dolgokat, akkor adhatsz neki nyugodtan. Ha még nem evett, akkor a vajas kenyérrel próbálkozz, utána mehet a sajtos is.
2012. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem mertem adni, mert tele van tejszínnel. Lehet kapni laktózmentes medve sajtot - fiam utálja...

De ha nem gond a tejszín én is kipróbálnám :)


9,5 hónapos kisfiú anyukája

2012. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

A vajas kenyeret nagyon gyűri a fiam - azt már nyugodtan lehet adni. ...sőt én ma vékonyan tejföllel kentem neki a kenyerét - ez is nagyon bejövős volt

2012. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hós kora óta adom a lányomnak. Imádja. Adtam már natúr joghurtot és gyümölcs joghurtot is neki. Vajas kenyeret én nem darabokban adtam, hanem egy kis kenyér héjat kentem neki és azt csócsálgatta. Szereti nagyon. :)
2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen és igen.
2012. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!