Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári ruha, alá adtok bodyt?...

Nyári ruha, alá adtok bodyt? Vagy bugyikát? Zoknit adtok rá ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Tudom, rendkívül nagy meleg van, de mindig attól tartok, felfázik, ha pl. zoknit nem adok rá.
2009. máj. 22. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én zoknit csak bentre adok a 8,5 hónapos kislányomra, mert nincs mindenhol szőnyeg és kapaszkodva már közlekedik a lakásban. Kintre csak egy vékony ruhácskát adok rá vagy egy bodyt, zoknit nem, néha még a pelust is leveszem róla. Nagyon élvezi! Ugyanígy van bent is felöltöztetve.
2009. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig adok rá zoknit, de ő leveszi:( 15 hónapos, gondolom ebben a melegben csak nem fázik fel.Tavaly amikor ilyenkor 3 hónapos volt, akkor sem adtam semmit a napozó alá, de akkor még megtűrte a zoknit, és azt adtam rá, de néha azért levettem nagy melegben hagy szellőzzön a lába.Utcára kissebbkorában sem adtam zoknit ilyen 30 fokos időben.
2009. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok a kérdésedbe, de engem is érdekelne, hogyha pl. polót adok rá, és kilóg a dereka, nem fog felfázni? Zoknit szoktam rá adni, napozó alá nem adok bodyt.
2009. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Body mindig van rajta, de a polót azt gyakran leveszem, ha nagy a meleg (a body úgyis védi a derekát.) és rá egy kisnadrág, ha sétálunk. zoknit kintre ilyen melegben én sem adok, ha mégis, az az első dolga, hogy lehúzza. 10 hónapos lesz a fiam.
2009. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!