Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olcsón kecskeméti...

Hol lehet olcsón kecskeméti bébiételt venni?

Figyelt kérdés
A Tescóban alig van, a spar nagyon drága, az eurósban meg már nincs választék. Máshova meg nem járunk. Köszi a válaszokat.
2012. jan. 1. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a Rossmannban vettem a legolcsóbban eddig. Sokszor van akcióban is.
2012. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is a Rossmannban a legolcsóbb. Az akciót meg érdemes megkérdezni, nálunk szerdán van. Igaz, általában azokat árazzák le, amit pont nem nagyon szeretnek a babák, de lehet, hogy a tied kivétel lesz. A cukkinis pl. mindig olcsó, de nekem egyik gyerekem sem ette meg.
2012. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A DM-ben és a Rosmannban figyeld az akciókat, sokszor van leárazás, akkor érdemes többet egyszerre megvenni, úgyis hosszú a lejárati idő. Illetve a kuponkedvezményeket érdemes igénybe venni, a DM-nél és a Rosmann-nál is van 15%-os végeösszeg kedvezmény, én azokkal szoktam bevásárolni.
2012. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az 1 eurós boltban csak Kecskeméti bébiétel van. És ott a legolcsóbb, mert úgy van az akció, hogy 5 db olyan 1200 Ft. Ha kevesebbet veszel, akkor nyilván drágább, de így nagyon megéri.
2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még a Penny-be szokott lenni,december elején 199Ft volt ott akcióban.
2012. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!