Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakorlatokkal vehetem...

Milyen gyakorlatokkal vehetem rá a kisfiamat, hogy másszon (már régóta kúszik, de még nem állt négykézlábra)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne erőltesd, majd rá fog jönni magától, hogy négykézláb sokkal jobban lehet jönni, menni!!

Az én kislányom nem sokáig kúszott, sőt úgy nézett ki a dolog, hogy kimarad a mászás, aztán két nap alatt megtanulta magát kinyomni és mászni kezdett. Azt mondta a doktornénink, hogy ekkora erősödött meg a kis karja. Ne sürgesd, még nagyon rá ér!!

Amúgy az én kislányom 11 hónaposan kezdett el mászni, de már addigra oldalazva ment mindenhol, sőt már majdnem kapaszkodás nélkül is tett egy lépést, onnan tanulta meg a mászás technikáját, mivel ha nem tudott valahova tovább jutni akkor csak rájött, hogy négykézláb gyorsabban megy, mintha kúszna.

Boldog babázást kíván egy 1 éves kislány anyukája!

2009. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!