Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fordítva csinálja? A...

Miért fordítva csinálja? A hátáról a hasára fordul. Hasáról a hátára még sosem.

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy először a hasukról a hátukra fordulnak a babák. Az én babán a hátáról a hasára átfordul, de hasáról még sosem fordult meg.

4,5 hónapos


2009. máj. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi:)elég sokan igy csinálják, többek között az én lányom is.Elsőnek hátról hasra, majd pár hét múlva forditva is.De én gyakoroltam vele, mondjuk ez nemtudom számit e.Nem vagytok elkésve semmivel:)

Üdv 8hós anyuka

2009. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik baba igy csinálja, van amelyik fordítva! Ne aggódj emiatt!
2009. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gurítgattam takaróról, talán ezért tud már a hátáról a hasára fordulni. Te hogyan gyakoroltál Vele?
2009. máj. 21. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az En kisfiam is a hatarol a hasara fordult eloszor,es aztan sokaig nem is akart mast csinalni mert elvezte,h hason lehet.Azota mar termeszetesen forog,de meg mindig inkabb hason van mint haton.Ne izgulj minden renben a piciddel,semmirol nincsen lekesve.

Boldog babazast kivanok

2009. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:) Szerintem sem kell aggódnod, előbb-utóbb fordítva is menni fog a dolog! Lehet, hogy csak azért így csinálja, mert neki hason kényelmesebb...

Ez teljesen ugyanaz, mint, hogy ált. a babák először felülnek, utána állnak csak fel, és az anyósom a napokban mesélte, hogy párom ezt cserélte fel...először felállt, és úgy ült vissza, m neki úgy szórakoztatóbb volt :)

2009. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!